assorted-color painted wall with painting materials

Як все починалось

Історія створення дизайн студії

Все починалося з мрії зробити затишну, професійну майстерню, де буде багато світла і у нас це вийшло. Нова студія розташована в районі поряд із парком. Це дає унікальну можливість організовувати пленери!

Місія студії – дати можливість усім охочим відчути себе художниками! Майстер-класи для початківців є покроковою програмою, завдяки якій Ви вже на першому занятті створите шедевр за 3 години, навіть якщо вперше взяли кисть у руки! У студії проходять навчання діти та дорослі, приєднатися до дитячих груп, відвідати майстер-класи для дорослих можна цілий рік за наявності вільних місць. Ми мобільні та із задоволенням проведемо виїзний майстер-класи на ваше свято, день народження, корпоратив!

Як ми працюємо

Наш принцип роботи

У нашій студії індивідуальний підхід до всіх учнів, добра та творча атмосфера. Якою б не була ваша задумка, ми допоможемо її реалізувати! Малювати нескладно, головне відкинути всі сумніви й уперед! У нашій студії можна розслабитися, забути про справи та поринути у творчість! Заняття підходять і для новачків, хто ніколи не малював до цього.

Також можна записатися групи на курс: малюнок, живопис, акварель тощо. Наша студія пропонує Вам великий вибір майстер-класів та курсів на будь-який смак! Наші освітяни уважні до кожного учня. Ми збираємо невеликі групи до 6 осіб. У таких умовах педагог може приділити всім належну увагу. Ми будемо раді бачити Вас у нас у студії.

white red and green floral area rug

У вас є питання?

Подзвони нам:

+38 (067) 498 00 25

0 +
видів майстер класів
0 +
задоволених клієнтів
0 +
Використанних пензликів
0 +
Дитячих посмішок